Loading...

İşletmenize Özel Mobil Uygulama

Siparişlerinizi kolayca ekleyebileceğiniz ve temel SEO ile rakiplerinize fark atabileceğiniz e-ticaret sitenize kavuşun.

Hemen Deneyin

Ne Vaad Ediyoruz?

Kusursuz Arayüz

e-Ticaret sitenizle senkronize çalışan mobil uygulama ile sürekli güncel kalın.

B2B ve B2C Desteği

Alt satıcılar oluşturarak, kullanıcılarınızın pazaryerinizde satış yapmasına olanak tanıyın. Ya da müşterilerinize perakende satış yapın.

Mobil Pazarlama Bildirimleri

Panel üzerinden müşterilerinize özel anlık bildirimler gönderin. İster bu bildirimlerle satış yapmayı hedefleyin, ister pazaryerinizdeki ürün sayınızı arttıracak bildirimler gönderin.

Özel Temalar Seçin

Mobil uygulamanıza tasarladığımız temaları seçin. İsterseniz Kaç Sipariş'den işletmenize özel yeni bir tema teklifi alın.

Dashboard

Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

1

Kayıt Olun

e-Ticaret sitesi kurulumu için Kaç Sipariş'e kayıt olun.

2

Ürün Tercihinizi Yapın

Kaç Sipariş'te kullanmak istediğiniz ürünü seçin. Hizmetler: "e-Ticaret Entegrasyonları, e-Ticaret Sitesi, Entegrasyon ve e-Ticaret Sitesi, Mobil Uygulama, Dijital Pazarlama"

3

Şirket Bilgilerinizi Girin

Şirket bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun.

4

Demo Mobil Uygulama Hazır

Tüm sıralamayı başarıyla tamamladığınızda demo mobil uygulamanız indirmeye hazır. Kullanacağınız temaya göre uygulamanızın nasıl görüneceğini canlı deneyimleyin.

Image

Mobil Uygulamanızla Koordineli e-Ticaret Sitesi Edinin!

Kullanıcı odaklı e-ticaret sitesi ile satış oranlarınızı yukarıya çekin. Basit ara yüz paneliyle kolayca ürünler yükleyin ve temel SEO göstergesi ile ürünlerinizi internette konumlandırın.

Hemen Deneyin
Image

Rakiplerinize Fark Atın!

Ek hizmet olarak sunduğumuz Dijital Pazarlama hizmetimiz ile markanızı konumlandırın ve dijital büyüme ile büyük cirolara ulaşın. SEO ve Performans Pazarlama hizmetimize göz atın.

Hemen Deneyin

Mobil Uygulama Demonuzu Edinin

Hemen Kaç Sipariş'i Kullanmaya Başlayın

Hemen Deneyin
Top